Lojistik

Lojistik

Hava, kara ve su ile teslimat yapıyoruz

Lojistik alanında kara, hava ve deniz olmak üzere 3 alanda faaliyet göstermekteyiz. Uluslararası lojistik standartlarına uygun olarak stratejik ve ekonomik olarak en avantajlı çözümleri sunmaya her zaman hazırız. Taşımacılıkta müşteri odaklı bir anlayışla hareket ederek son teknolojik ürünler kullanmaktayız.

Fiyatlarımız ürün çeşidine, taşıma koşullarına ve mesafeye göre değişmektedir. Kârlı bir teklif almak için bize E-posta veya WhatsApp ile aşağıdaki bilgileri yazabilirsiniz:

Güzergah, gönderme ve alma yeri, yükün ağırlığı, uzunluğu, genişliği, yüksekliği, hacmi, yükün ağırlığı, uzunluğu, genişliği, yüksekliği, hacmi ve diğer parametreleri vs.
Ek hizmetler: Sigorta, belge sunumu ve daha fazlası

Yer (kara yol) lojistiği

Karayolu taşımacılığı günümüzde hem uluslararası hem de yurtiçi taşımacılıkta kilit bir rol oynamaktadır ve lojistik sistemin kılcal damarı olarak kabul edilmektedir. Ekibimiz, yükümüzü mutabık kalınan zaman çerçevesinde minimum maliyetle teslim edebilecek kara taşımacılığı sunmaya hazırdır.

Hava Lojistiği

Çok çeşitli havayolları ile işbirliği sayesinde, hizmetlerimiz kargonuzun hava yoluyla taşınması için eksiksiz çözümlerdir. Bu tür lojistiğin ana avantajı teslimat hızıdır.

Deniz Lojistiği

Deniz lojistiği, malların deniz yoluyla teslimatını organize etmeyi amaçlayan bir prosedürler ve eylemler sistemidir. Bu rotanın ana avantajları, gemilerin yollara bağlı olmaması nedeniyle esnekliği ve gelişmiş ulaşım teknolojileri nedeniyle yüksek derecede güvenliğidir.